Bireysel Satınalma

Bireysel Satınalma<

Bireysel satınalma danışmanlığı hizmetimizde sunduğumuz avantajlar ve ürün çeşitliliğimiz.

Beyaz Esya– Satın almak istediğiniz ürün ile geniş çaplı araştırma yapılmakta böylece satın aldığınız ürünün maliyeti düşürülerek tasarruf etmeniz sağlanmakta.

– Uzun uğraş ve araştırma gereken ürünlerde harcayacağınız zamanı kendinize ayırıp hem fiyattan hem de zamandan tasarruf sağlayarak üründe ve hizmette kaliteye ulaşmış oluyorsunuz.

– Bu satınalma sürecinde elde ettiğiniz tasarrufu başka bir yerde kullanma şansına sahip oluyor ve tasarruf yapmış oluyorsunuz.

– Bulamadığınız ürünleri ayağınıza kadar getirtmiş oluyorsunuz üstelik, sigortalı, garantili ve güvenilir koşullarda.

– Satınalmış olduğunuz ürünler ile ilgili olarak garanti, destek ve servis hizmetlerini de bir arada alarak kendinizi güvende hissediyor olacaksınız

– Satınalmanın yapıldığı tedarikçilerle direkt muhatap olduğumuz için aldığınız ürünlerin de hizmetinde garantisi olduğunu biliyor olacaksınız.

Neler sipariş verebilirsiniz,

Her türlü ev tekstili, mobilya, beyaz eşya, bilgisayar, yazıcı, telefon, mutfak malzemeleri, özel balo ve gece kıyafetleri, ayakkabı, cep telefonu, temizlik malzemesi, takı, saat, mücevher, parfüm, kişisel bakım ürünleri, yiyecek, içecek, lüks tüketim malzemeleri, kitap, bahçe mobilyaları, havuz malzemeleri, denizcilik malzemeleri, dağcılık malzemeleri, fotoğraf makineleri, hobi malzemeleri, yani kısacası aklınıza gelebilecek her türlü talebinizi karşılayacak ürünleri sizin için tedarik ediyor ve kendi lojistik hizmetlerimiz ile teslim ediyoruz.